KONST / Litografier / Färglitografi 11007052
nr 1100 7052
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), bondgård, 153/290, signerad, 22x30
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 april 2017
kl 18:11:07
3/4 18:00:52